Відповідність міжнародним стандартам

Теплові електростанції ДТЕК Східенерго підтвердили сертифікати відповідності ISO

Всі ТЕС компанії мають сертифікати відповідності міжнародному стандарту ISO 50001: 2018. Ці документи офіційно підтверджують, що теплові електростанції ДТЕК Енерго працюють ефективно, економно використовують енергоресурси, застосовують міжнародну практику для підтримки екології. У новому стандарті сертифікату є додаткові параметри: ризик-менеджмент, лідерство і прихильність співробітників.

Систему енергетичного менеджменту ДТЕК Енерго сертифікувала міжнародна організація TÜV SÜD (Німеччина) - світовий лідер експертних та сертифікаційних послуг на території України. Чергова перевірка знову підтвердила відповідність всіх параметрів вимогам міжнародного стандарту.

Ще на етапах діагностики всі станції показали високий рівень готовності працювати за стандартом ISO 500001. Енергетики компанії разом з експертами проєкту розробили комплексні програми енергозбереження. Наприклад, на Луганській ТЕС комплекс заходів по оптимізації складу працюючих насосів при роботі в одноблочному режимі вже з квітня 2021 знижує витрату електроенергії на власні потреби на рівні 700-900 кВт на годину.

Систему енергоменеджменту за міжнародним стандартом ISO 50001 всі теплові електростанції ДТЕК Енерго впроваджують з 2017 року. Нова стратегія-2030 заснована на принципах ESG *. Компанія ДТЕК трансформує бізнес відповідно до цінностей Сталого розвитку Глобального договору ООН. У пріоритеті - розумне та ефективне споживання ресурсів, які компанія використовує для виробництва електричної та теплової енергії.

* (Environmental, Social and Corporate Governance - екологічне, соціальне та корпоративне управління)

Сертифікат відповідності ISO

sticky text

sticky button