Тарифи Курахівська ТЕС

ОГОЛОШЕННЯ

З 01.12.2021 року вводиться в дію:

1. ПЛАТА ЗА АБОНЕНТСЬКЕ ОБСЛУГОВУВАННЯ ЗА ПОСЛУГОЮ З ПОСТАЧАННЯ ТЕПЛОВОЇ ЕНЕРГІЇ, що надається споживачам ВІДОКРЕМЛЕНОГО ПІДРОЗДІЛУ «КУРАХІВСЬКА ТЕПЛОВА ЕЛЕКТРИЧНА СТАНЦІЯ» ТОВАРИСТВА З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «ДТЕК СХІДЕНЕРГО» за індивідуальними договорами про надання послуг з постачання теплової енергії для всіх категорій споживачів у наступних розмірах:

2. ПЛАТА ЗА АБОНЕНТСЬКЕ ОБСЛУГОВУВАННЯ ЗА ПОСЛУГОЮ З ПОСТАЧАННЯ ГАРЯЧОЇ ВОДИ, що надається споживачам ВІДОКРЕМЛЕНОГО ПІДРОЗДІЛУ «КУРАХІВСЬКА ТЕПЛОВА ЕЛЕКТРИЧНА СТАНЦІЯ» ТОВАРИСТВА З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «ДТЕК СХІДЕНЕРГО» за індивідуальними договорами про надання послуг з постачання гарячої води для всіх категорій споживачів у наступних розмірах:

Звертаємо увагу, що на виконання вимог Постанови Кабінету Міністрів України від 01.06.2011р. №869 «Про забезпечення єдиного підходу до формування тарифів на комунальні послуги» (в редакції постанови Кабінету Міністрів України від 03.04.2019 р. № 291) до тарифів на послуги з постачання теплової енергії та на послуги з постачання гарячої води не включаються витрати, які включаються до складу ПЛАТИ ЗА АБОНЕНТСЬКЕ ОБСЛУГОВУВАННЯ.

Кошти споживачами сплачуються на один банківський рахунок разом з послугами з постачання теплової енергії та гарячої води.

Розрахунковим періодом для оплати є календарний місяць. Термін оплати аналогічний послугам з постачання теплової енергії та гарячої води – до 20 числа місяця, наступного за розрахунковим.

Підстава:

1. Закон України «Про житлово-комунальні послуги»;

2. Постанова Кабінету Міністрів України від 21.08.2019 №808 «Про встановлення граничного розміру плати за абонентське обслуговування у розрахунку на одного абонента для комунальних послуг, що надаються споживачам за індивідуальними договорами про надання комунальних послуг або за індивідуальними договорами з обслуговуванням внутрішньобудинкових систем про надання комунальних послуг» із змінами і доповненнями, внесеними Постановою Кабінету Міністрів України від 01.09.2021 № 928,

3. Постанова Кабінету Міністрів України від 21.08.2019 №830 «Про затвердження Правил надання послуги з постачання теплової енергії і типових договорів про надання послуги з постачання теплової енергії» із змінами і доповненнями, внесеними постановою Кабінету Міністрів України від 10.11.2021 № 1209, що набрали чинності 23.11.2021 року;

4. Постанова Кабінету Міністрів України від 11.12.2019 № 1182 «Про затвердження Правил надання послуги з постачання гарячої води та типових договорів про надання послуги з постачання гарячої води» із змінами і доповненнями, внесеними постановою Кабінету Міністрів України від 10.11.2021 № 1209, що набрали чинності 23.11.2021.

4. Наказ ВІДОКРЕМЛЕНОГО ПІДРОЗДІЛУ «КУРАХІВСЬКА ТЕПЛОВА ЕЛЕКТРИЧНА СТАНЦІЯ» ТОВАРИСТВА З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «ДТЕК СХІДЕНЕРГО» від 26.11.2021 № 272-ОД.

Розрахунки плати за абонентське обслуговування за послугою з постачання теплової енергії та за послугою з постачання гарячої води, що надаються споживачам ВІДОКРЕМЛЕНОГО ПІДРОЗДІЛУ «КУРАХІВСЬКА ТЕПЛОВА ЕЛЕКТРИЧНА СТАНЦІЯ» ТОВАРИСТВА З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «ДТЕК СХІДЕНЕРГО» за індивідуальними договорами про надання комунальних послуг для всіх категорій споживачів у Додаток 1 та Додаток 2.

ПОВІДОМЛЕННЯ

про намір ВІДОКРЕМЛЕНОГО ПІДРОЗДІЛУ «КУРАХІВСЬКА ТЕПЛОВА ЕЛЕКТРИЧНА СТАНЦІЯ» ТОВАРИСТВА З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «ДТЕК СХІДЕНЕРГО» здійснити зміну діючого тарифу на централізоване водопостачання.

В зв`язку з поданням в місцеві органи самоврядування м. Курахове заяви щодо зміни діючого тарифу на послугу з централізованого водопостачання, встановленого Рішенням виконавчого комітету Курахівської міської ради від 29.03.2021р. № 6-3, ДТЕК КУРАХІВСЬКА ТЕС інформує про намір здійснити зміну вищезазначеного тарифу в плановому 2022 році.
Повні умови тарифу дивитися тут.

Оприлюднено 20.08.2021

ПОВІДОМЛЕННЯ

ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «ДТЕК СХІДЕНЕРГО» повідомляє про встановлення тарифів на теплову енергію та комунальну послугу з постачання теплової енергії для споживачів ВІДОКРЕМЛЕНОГО ПІДРОЗДІЛУ «КУРАХІВСЬКА ТЕПЛОВА ЕЛЕКТРИЧНА СТАНЦІЯ» ТОВ «ДТЕК СХІДЕНЕРГО»

Відповідно до законів України «Про теплопостачання», «Про житлово-комунальні послуги», «Про місцеве самоврядування в Україні» та Постанови Кабінету Міністрів України від 01.06.2011 № 869 «Про забезпечення єдиного підходу до формування тарифів на житлово-комунальні послуги» (зі змінами), наказу Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України від 12.09.2018 № 239 «Про затвердження Порядку розгляду органами місцевого самоврядування розрахунків тарифів на теплову енергію, її виробництво, транспортування та постачання, а також розрахунків тарифів на комунальні послуги, наданих для їх встановлення», зареєстрованого у Міністерстві юстиції України 18.10.2018 за № 1172/32624 та згідно рішення виконавчого комітету Курахівської міської ради від 29.03.2021 № 6-1 для споживачів ВІДОКРЕМЛЕНОГО ПІДРОЗДІЛУ «КУРАХІВСЬКА ТЕПЛОВА ЕЛЕКТРИЧНА СТАНЦІЯ» ТОВ «ДТЕК СХІДЕНЕРГО» встановлено тарифи на комунальну послугу з постачання теплової енергії, на теплову енергію, на транспортування теплової енергії та на постачання теплової енергії у таких розмірах:
- на комунальну послугу з постачання теплової енергії та на теплову енергію 848,58 грн/Гкал ( без ПДВ)

  1. на транспортування теплової енергії 312,08 грн/Гкал (без ПДВ);
  2. на постачання теплової енергії 5,44 грн/Гкал (без ПДВ).

Тариф на комунальну послугу з постачання теплової енергії вводиться в дію з 15.10.2021 року.

Повний текст рішення виконавчого комітету Курахівської міської ради від 29.03.2021 № 6-1 щодо встановлення тарифів на комунальну послугу з постачання теплової енергії, на теплову енергію, на транспортування теплової енергії та на постачання теплової енергії для споживачів ВІДОКРЕМЛЕНОГО ПІДРОЗДІЛУ «КУРАХІВСЬКА ТЕПЛОВА ЕЛЕКТРИЧНА СТАНЦІЯ» ТОВ «ДТЕК СХІДЕНЕРГО» та детальну інформацію щодо структури тарифів оприлюднено на офіційному сайті компанії за посиланням:
Рішення №6-1 від 29.03.2021 р Курахівської міської ради Мар’їнського району Донецької області

З урахуванням проведеної роботи та відсутності будь-яких додаткових звернень і повідомлень споживачів щодо вибору іншої моделі договірних відносин, з 15.10.2021 року комунальна послуга з постачання теплової енергії буде надаватися за моделлю індивідуальних договорів, зокрема:

При цьому, відповідно до Закону України «Про житлово-комунальні послуги» від 09.11.2017 року № 2189-VIII у випадку необхідності уточнень щодо моделі договірних відносин пропонуємо звертатися до відділу реалізації тепла та послуг ВІДОКРЕМЛЕНОГО ПІДРОЗДІЛУ «КУРАХІВСЬКА ТЕПЛОВА ЕЛЕКТРИЧНА СТАНЦІЯ» ТОВ «ДТЕК СХІДЕНЕРГО» за адресою: м. Курахове, вул. Енергетиків буд.34

Вручення примірників договорів, передбачених Правилами надання послуг з постачання теплової енергії здійснюється з урахуванням необхідності дотриманням протиепідеміологічних заходів контролерами ВІДОКРЕМЛЕНОГО ПІДРОЗДІЛУ «КУРАХІВСЬКА ТЕПЛОВА ЕЛЕКТРИЧНА СТАНЦІЯ» ТОВ «ДТЕК СХІДЕНЕРГО» та в приміщенні відділу реалізації тепла та послуг за адресою: м. Курахове, вул. Енергетиків 34 та просп. Соборний 21а.

ПОВІДОМЛЕННЯ

ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «ДТЕК СХІДЕНЕРГО» повідомляє про встановлення тарифів на комунальну послугу з постачання гарячої води для споживачів ВІДОКРЕМЛЕНОГО ПІДРОЗДІЛУ «КУРАХІВСЬКА ТЕПЛОВА ЕЛЕКТРИЧНА СТАНЦІЯ» ТОВ «ДТЕК СХІДЕНЕРГО»

Відповідно до законів України «Про теплопостачання», «Про житлово-комунальні послуги», «Про місцеве самоврядування в Україні» та Постанови Кабінету Міністрів України від 01.06.2011 № 869 «Про забезпечення єдиного підходу до формування тарифів на житлово-комунальні послуги» (зі змінами), наказу Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України від 12.09.2018 № 239 «Про затвердження Порядку розгляду органами місцевого самоврядування розрахунків тарифів на теплову енергію, її виробництво, транспортування та постачання, а також розрахунків тарифів на комунальні послуги, наданих для їх встановлення», зареєстрованого у Міністерстві юстиції України 18.10.2018 за № 1172/32624 та згідно рішення виконавчого комітету Курахівської міської ради від 29.03.2021 №6-2 для споживачів ВІДОКРЕМЛЕНОГО ПІДРОЗДІЛУ «КУРАХІВСЬКА ТЕПЛОВА ЕЛЕКТРИЧНА СТАНЦІЯ» ТОВ «ДТЕК СХІДЕНЕРГО» встановлено тариф на комунальну послугу з постачання гарячої води у таких розмірах:

Тариф на комунальну послугу з постачання гарячої води вводяться в дію з дня офіційного оприлюднення на веб-сайті Курахівської ради, яке відбулось 02.04.2021 року.

Повний текст рішення виконавчого комітету Курахівської міської ради від 29.03.2021 № 6-2 щодо встановлення тарифів на комунальну послугу з постачання гарячої води для споживачів ВІДОКРЕМЛЕНОГО ПІДРОЗДІЛУ «КУРАХІВСЬКА ТЕПЛОВА ЕЛЕКТРИЧНА СТАНЦІЯ» ТОВ «ДТЕК СХІДЕНЕРГО» та детальну інформацію щодо структури тарифів оприлюднено на офіційному сайті компанії за посиланням:
Рішення №6-2 від 29.03.2021 р Курахівської міської ради Мар’їнського району Донецької області

З урахуванням проведеної роботи та відсутності будь-яких додаткових звернень і повідомлень споживачів щодо вибору іншої моделі договірних відносин комунальна послуга з постачання гарячої води буде надаватися за моделлю індивідуальних договорів, зокрема:

При цьому, відповідно до Закону України «Про житлово-комунальні послуги» від 09.11.2017 року № 2189-VIII у випадку необхідності уточнень щодо моделі договірних відносин пропонуємо звертатися до відділу реалізації тепла та послуг ВІДОКРЕМЛЕНОГО ПІДРОЗДІЛУ «КУРАХІВСЬКА ТЕПЛОВА ЕЛЕКТРИЧНА СТАНЦІЯ» ТОВ «ДТЕК СХІДЕНЕРГО» за адресою: м. Курахове, вул. Енергетиків буд.34

Вручення примірників договорів, передбачених Правилами надання послуг з постачання гарячої води здійснюється з дотриманням протиепідеміологічних заходів контролерами ВІДОКРЕМЛЕНОГО ПІДРОЗДІЛУ «КУРАХІВСЬКА ТЕПЛОВА ЕЛЕКТРИЧНА СТАНЦІЯ» ТОВ «ДТЕК СХІДЕНЕРГО» та в приміщенні відділу реалізації тепла та послуг за адресою: м. Курахове, вул Енергетиків буд.34 та просп.Соборний , 21а

ПОВІДОМЛЕННЯ

ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «ДТЕК СХІДЕНЕРГО» повідомляє про встановлення тарифів на комунальну послугу з централізованого водопостачання для споживачів ВІДОКРЕМЛЕНОГО ПІДРОЗДІЛУ «КУРАХІВСЬКА ТЕПЛОВА ЕЛЕКТРИЧНА СТАНЦІЯ» ТОВ «ДТЕК СХІДЕНЕРГО»

Відповідно до законів України «Про житлово-комунальні послуги», «Про місцеве самоврядування в Україні» та Постанови Кабінету Міністрів України від 01.06.2011 № 869 «Про забезпечення єдиного підходу до формування тарифів на житлово-комунальні послуги» (зі змінами), наказу Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України від 12.09.2018 № 239 «Про затвердження Порядку розгляду органами місцевого самоврядування розрахунків тарифів на теплову енергію, її виробництво, транспортування та постачання, а також розрахунків тарифів на комунальні послуги, наданих для їх встановлення», зареєстрованого у Міністерстві юстиції України 18.10.2018 за № 1172/32624 та згідно рішення виконавчого комітету Курахівської міської ради від 29.03.2021 № 6-3 для споживачів ВІДОКРЕМЛЕНОГО ПІДРОЗДІЛУ «КУРАХІВСЬКА ТЕПЛОВА ЕЛЕКТРИЧНА СТАНЦІЯ» ТОВ «ДТЕК СХІДЕНЕРГО» встановлено тариф на комунальну послугу з централізованого водопостачання у таких розмірах:

Тариф на комунальну послугу з централізованого водопостачання вводиться в дію з дня офіційного оприлюднення на веб-сайті Курахівської ради, яке відбулось 02.04.2021 року.

Повний текст рішення виконавчого комітету Курахівської міської ради від 29.03.2021 № 6-3 щодо встановлення тарифів на комунальну послугу з централізованого водопостачання для споживачів ВІДОКРЕМЛЕНОГО ПІДРОЗДІЛУ «КУРАХІВСЬКА ТЕПЛОВА ЕЛЕКТРИЧНА СТАНЦІЯ» ТОВ «ДТЕК СХІДЕНЕРГО» та детальну інформацію щодо структури тарифів оприлюднено на офіційному сайті компанії за посиланням:
Рішення №6-3 від 29.03.2021 р Курахівської міської ради Мар’їнського району Донецької області

З урахуванням проведеної роботи та відсутності будь-яких додаткових звернень і повідомлень споживачів щодо вибору іншої моделі договірних відносин комунальна послуга з централізованого водопостачання буде надаватися за моделлю індивідуальних договорів, зокрема:

При цьому, відповідно до Закону України «Про житлово-комунальні послуги» від 09.11.2017 року № 2189-VIII у випадку необхідності уточнень щодо моделі договірних відносин пропонуємо звертатися до відділу реалізації тепла та послуг ВІДОКРЕМЛЕНОГО ПІДРОЗДІЛУ «КУРАХІВСЬКА ТЕПЛОВА ЕЛЕКТРИЧНА СТАНЦІЯ» ТОВ «ДТЕК СХІДЕНЕРГО» за адресою: м. Курахове, вул.Енергетиків буд.34.

Вручення примірників договорів, передбачених Правилами надання послуг з централізованого водопостачання здійснюється з урахуванням необхідності дотриманням протиепідеміологічних заходів контролерами ВІДОКРЕМЛЕНОГО ПІДРОЗДІЛУ «КУРАХІВСЬКА ТЕПЛОВА ЕЛЕКТРИЧНА СТАНЦІЯ» ТОВ «ДТЕК СХІДЕНЕРГО» та в приміщенні відділу реалізації тепла та послуг за адресою: м. Курахове, вул. Енергетиків 34 та просп.Соборний буд.21а.

ПОВІДОМЛЕННЯ

На виконання Наказу Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства від 05.06.2018 року № 130 «Про затвердження порядку інформування споживачів про намір зміни цін/тарифів на комунальні послуги з обґрунтуванням такої необхідності» ВІДОКРЕМЛЕНИЙ ПІДРОЗДІЛ КУРАХІВСЬКА ТЕПЛОВА ЕЛЕКТРИЧНА СТАНЦІЯ ТОВАРИСТВА З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «ДТЕК СХІДЕНЕРГО» (далі ДТЕК КУРАХІВСЬКА ТЕС) надає повідомлення для ознайомлення споживачів.
Діючі тарифи на комунальні послуги з централізованого опалення та централізованого постачання гарячої води для потреб населення переглянуто та затверджено постановою Національної комісії, що здійснює державне регулювання в сферах енергетики та комунальних послуг (далі НКРЕКП), від 09.11.2017 року № 1392 та діє з 29.11.2017 року. Діючі тарифи на послуги з постачання теплової енергії та централізованого постачання гарячої води для потреб бюджетних установ та інших організацій переглянуто та затверджено постановами від 02.12.2016 року № 2126, « 2127 та діє з 30.12.2016 року. Згідно діючого законодавства в сфері надання комунальних послуг змінено назви комунальних послуг та методики тарифоутворення.
ДТЕК КУРАХІВСЬКА ТЕС зазначає, що з 2016 року ціни на електроенергію, паливо-мастильні та інші матеріали зросли, була переглянута тарифна сітка для формування фонду оплати праці. У зв’язку з цим витрати, що закладені у діючому тарифі, не відшкодовують всіх витрат у собівартості на надання комунальної послуги.
Відсоток відшкодування діючим тарифом собівартості надання комунальної послуги 32,3% для всіх категорій споживачів.
На виконання постанови Кабінету Міністрів України від 01 червня 2011 року № 869 «Про забезпечення єдиного підходу до формування тарифів на комунальні послуги» ДТЕК КУРАХІВСЬКА ТЕС для встановлення тарифів на постачання теплової енергії та постачання гарячої води сформувала та надала до Курахівської міської ради пакет документів з розрахунками тарифів.
До відома споживачів:

Розрахунковий тариф на постачання теплової енергії складає 1208,36 грн/Гкал з ПДВ та 36,76 грн/м.кв. для всіх категорій споживачів м. Курахове.
Розрахунковий тариф на постачання гарячої води складає:

Зауваження та пропозиції щодо розрахунків тарифу на постачання теплової енергії та постачання гарячої води ДТЕК КУРАХІВСЬКА ТЕС приймаються до 12.01.2020 року за адресою: вул. Енергетиків, б. 34., або на електронну пошту kutes-kanc@dtek.com

З порівняльними таблицями можливо ознайомитись за посиланням ТУТ

 

ПОВІДОМЛЕННЯ

На виконання Наказу Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства від 05.06.2018 року № 130 «Про затвердження порядку інформування споживачів про намір зміни цін/тарифів на комунальні послуги з обґрунтуванням такої необхідності» ВІДОКРЕМЛЕНИЙ ПІДРОЗДІЛ КУРАХІВСЬКА ТЕПЛОВА ЕЛЕКТРИЧНА СТАНЦІЯ ТОВАРИСТВА З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «ДТЕК СХІДЕНЕРГО» (далі ДТЕК КУРАХІВСЬКА ТЕС) надає повідомлення для ознайомлення споживачів.
Діючий тариф на комунальну послугу з централізованого водопостачання питною холодною водою для потреб споживачів затверджено рішенням виконавчого комітету від 13.03.2018 року № 48 та почав діяти з 01.04.2018 року.  Згідно діючого законодавства в сфері надання комунальних послуг змінено назви комунальних послуг та методики тарифоутворення.
ДТЕК КУРАХІВСЬКА ТЕС зазначає, що з 2018 року ціни на покупну воду, електроенергію та інші матеріали зросли, була переглянута тарифна сітка для формування фонду оплати праці. У зв’язку з цим витрати, що закладені у діючому тарифі, не відшкодовують всіх витрат у собівартості на надання комунальної послуги.

Відсоток відшкодування  діючим тарифом собівартості надання комунальної послуги:

На виконання постанови Кабінету Міністрів України від 01 червня 2011 року  № 869 «Про забезпечення єдиного підходу до формування тарифів на комунальні послуги» ДТЕК КУРАХІВСЬКА ТЕС для встановлення тарифу на централізоване водопостачання сформувала та надала до Курахівської міської ради пакет документів з розрахунками тарифу на централізоване водопостачання для потреб споживачів.
До відома споживачів:

Розрахунковий тариф складає:

Зауваження та пропозиції щодо розрахунків тарифу на централізоване водопостачання ДТЕК КУРАХІВСЬКА ТЕС приймаються до 12.01.2021 року за адресою: вул. Енергетиків, б. 34., або на електронну пошту kutes-kanc@dtek.com

З порівняльними таблицями можливо ознайомитись за посиланням ТУТ

 

Повідомлення

На виконання постанови Кабінету Міністрів України від 01 червня 2011 року  № 869 «Про забезпечення єдиного підходу до формування тарифів на комунальні послуги» ДТЕК КУРАХІВСЬКА ТЕС для встановлення тарифу на централізоване водопостачання сформувала та надала до Курахівської міської ради пакет документів з розрахунками тарифів  на постачання теплової енергії та постачання гарячої води. 

Розрахунковий тариф  на постачання теплової енергії складає   1208,36  грн/Гкал з ПДВ для всіх категорій споживачів м. Курахове.

Розрахунковий тариф  на постачання гарячої води складає:

Зауваження та пропозиції щодо розрахунків тарифу на постачання теплової енергії та постачання гарячої води ДТЕК КУРАХІВСЬКА ТЕС приймаються до 03.11.2020 року за адресою: вул. Енергетиків, б. 34., або на електронну пошту kutes-kanc@dtek.com

Посилання

Дата публікації 28.10.2020


Повідомлення

На виконання постанови Кабінету Міністрів України від 01 червня 2011 року  № 869 «Про забезпечення єдиного підходу до формування тарифів на комунальні послуги» ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «ДТЕК КУРАХІВСЬКА ТЕС» для встановлення тарифу на централізоване водопостачання сформувала та надала до Курахівської міської ради пакет документів з розрахунками тарифу на централізоване водопостачання для потреб споживачів.

Розрахунковий тариф складає:

Виробнича собівартість у тарифі складає:

Зауваження та пропозиції щодо розрахунків тарифу на централізоване водопостачання ДТЕК КУРАХІВСЬКА ТЕС приймаються до 03.11.2020 року за адресою: вул. Енергетиків, б. 34., або на електронну пошту kutes-kanc@dtek.com

Посилання

Дата публікації 28.10.2020

ПОВІДОМЛЕННЯ

Курахівська міська рада встановила для ДТЕК КУРАХІВСЬКА ТЕС тариф на житлово-комунальну послугу з централізованого водопостачання холодної води для потреб населення, бюджетних установ, релігійних та підприємств усіх форм власності м. Курахове, в яких передбачені кошти для виконання інвестиційних програм.

На виконання ліцензійних умов ДТЕК КУРАХІВСЬКА ТЕС розробила інвестиційну програму для подальшого розгляду та затвердження Курахівською міською радою.

Інвестиційна програма складена для виконання заходу «Заміна запірної арматури на магістральних трубопроводах холодної води в м. Курахове Донецької області».

Загальний обсяг інвестиційної програми складається з відрахувань на спеціальний рахунок у сумі 19,694 тис. грн. (із запланованих коштів на 2021 роки).

Зауваження та пропозиції щодо розробленої ДТЕК КУРАХІВСЬКА ТЕС інвестиційної програми приймаються до 09.11.2020 року за адресою: вул. Енергетиків, б. 34. або на електронну пошту kutes-kanc@dtek.com

ПОВІДОМЛЕННЯ

Національна комісія, що здійснює державне регулювання в сферах енергетики та комунальних послуг встановила для ДТЕК КУРАХІВСЬКА ТЕС тарифи на теплову енергію для потреб населення, бюджетних установ, релігійних та інших організацій, в яких передбачені кошти для виконання інвестиційних програм, а саме амортизаційні відрахування.

На виконання ліцензійних умов ДТЕК КУРАХІВСЬКА ТЕС розробила інвестиційну програму для проведення заходів : «Заміна запірної арматури на теплопроводах тепломережі у м.Курахове». Заміна запірної арматури на магістральних трубопроводах тепломережі в м.Курахове несе упорядкування взаєморозрахунків між постачальником і споживачем, зниження підживлювальної води, надання якісних послуг з централізованого теплопостачання.

Після майже сорока семи років служби труби прийшли в непридатність і вимагають частого проведення ремонтних робіт по відновленню подачі теплоносія споживачам після поривів. Внаслідок тривалої експлуатації теплова ізоляція на трубах прийшла в непридатність.

Загальний обсяг інвестиційної програми складається з відрахувань на спеціальний рахунок у сумі 187,465 тис. грн. (заплановані кошти на 2021 рік). Вартість заходу по заміні запірної арматури тепломережі – 182,008 тыс. грн.
Зауваження та пропозиції щодо погодження розробленої ДТЕК КУРАХІВСЬКА ТЕС інвестиційної програми приймаються до 08.11.2020 року за адресою: вул. Енергетиків, б. 34., або на електронну пошту kutes-kanc@dtek.com

Повідомлення

На виконання постанови Кабінету Міністрів України від 01 червня 2011 року  № 869 «Про забезпечення єдиного підходу до формування тарифів на комунальні послуги» ДТЕК КУРАХІВСЬКА ТЕС для встановлення тарифу на централізоване водопостачання сформувала та надала до Курахівської міської ради пакет документів з розрахунками тарифу на централізоване водопостачання для потреб споживачів.

Розрахунковий тариф складає:

Виробничі інвестиції складають:

Зауваження та пропозиції щодо розрахунків тарифу на централізоване водопостачання ДТЕК КУРАХІВСЬКА ТЕС приймаються до 11.02.2020 року за адресою: вул. Енергетиків, б. 34., або на електронну пошту kutes-kanc@dtek.com

 

Повідомлення

На виконання постанови Кабінету Міністрів України від 01 червня 2011 року  № 869 «Про забезпечення єдиного підходу до формування тарифів на комунальні послуги» ДТЕК КУРАХІВСЬКА ТЕС для встановлення тарифу на централізоване водопостачання сформувала та надала до Курахівської міської ради пакет документів з розрахунками тарифів  на постачання теплової енергії та постачання гарячої води.

      Розрахунковий тариф  на постачання теплової енергії складає   1129,82  грн/Гкал з ПДВ для всіх категорій споживачів м. Курахове.

      Розрахунковий тариф  на постачання гарячої води складає:

                Зауваження та пропозиції щодо розрахунків тарифу на постачання теплової енергії та постачання гарячої води ДТЕК КУРАХІВСЬКА ТЕС приймаються до 11.02.2020 року за адресою: вул. Енергетиків, б. 34., або на електронну пошту kutes-kanc@dtek.com

 

На виконання постанови Кабінету Міністрів України від 01 червня 2011 року  № 869 «Про забезпечення єдиного підходу до формування тарифів на комунальні послуги» ВІДОКРЕМЛЕНИЙ ПІДРОЗДІЛ  КУРАХІВСЬКА ТЕПЛОВА ЕЛЕКТРИЧНА СТАНЦІЯ ТОВАРИСТВА З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «ДТЕК СХІДЕНЕРГО» (далі ДТЕК КУРАХІВСЬКА ТЕС) для встановлення тарифу на централізоване водопостачання сформувала та надала до Курахівської міської ради пакет документів з розрахунками тарифу на централізоване водопостачання для потреб споживачів.

Розрахунковий тариф складає:

Виробнича собівартість у тарифі складає:

Виробничі інвестиції складають:

Зауваження та пропозиції щодо розрахунків тарифу на централізоване водопостачання ДТЕК КУРАХІВСЬКА ТЕС приймаються до 31.12.2019 року за адресою: вул. Енергетиків, б. 34., або на електронну пошту kutes-kanc@dtek.com

Дата публикації 19.12.2019

 

Протокол відкритого обговорення щодо необхідності встановлення тарифу на виробництво теплової енергії ВІДОКРЕМЛЕНОМУ ПІДРОЗДІЛУ "КУРАХІВСЬКА ТЕПЛОВА ЕЛЕКТРИЧНА СТАНЦІЯ" тов "ДТЕК СХІДЕНЕРГО"

дата публікації: 03.05.19

Рішення виконавчого комітету Про встановлення тарифів на житлово-комунальну послугу з централізованого водопостачання холодної води для населення, бюджетних установ та підприємств усіх форм власності м. Курахове

Протокол відкритого обговорення щодо необхідності встановлення тарифу на виробництво теплової енергії відокремленому підрозділу «Курахівська Теплова Електрична станція» ТОВ «ДТЕК Східенерго»

Оголошення

«На виконання вимог Порядку проведення відкритого обговорення проектів рішень Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, затвердженого постановою від 30.06.2017 № 866,  ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «ДТЕК СХІДЕНЕРГО»    ВІДОКРЕМЛЕНИЙ ПІДРОЗДІЛ         « КУРАХІВСЬКА  ТЕПЛОВА ЕЛЕКТРИЧНА СТАНЦІЯ»   повідомляє, що 21 березня 2018 року о 14:00  у приміщенні  Курахівської міської ради за адресою:  пр. Миру 4 відбудеться відкрите обговорення з питання перегляду тарифу на виробництво теплової енергії  для   ТОВАРИСТВА З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «ДТЕК СХІДЕНЕРГО»    ВІДОКРЕМЛЕНИЙ ПІДРОЗДІЛ « КУРАХІВСЬКА  ТЕПЛОВА ЕЛЕКТРИЧНА СТАНЦІЯ» .

 

               Зауваження та пропозиції по суті питання, що пропонується до обговорення, від    

               фізичних осіб, юридичних осіб та їхніх об‘єднань приймаються до 19 березня  2018 року у     

               письмовому та/або електронному вигляді за адресою:  м. Курахове  вул.Енергетиків 34 ;                                                      

               e-mail:   kutes-kanc@dtek.com

 

Для реєстрації пропозицій (зауважень) просимо зазначати прізвище, ім’я та по батькові особи (для юридичних осіб – повне найменування), що їх подала, та її контактні дані для здійснення зворотнього зв’язку.

Дата розміщення повідомлення  5 березня 2018 р.».

 

Обгрунтування перегляду тарифу на виробництво теплової енергії  для   ТОВАРИСТВА З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «ДТЕК СХІДЕНЕРГО» ВІДОКРЕМЛЕНИЙ ПІДРОЗДІЛ « КУРАХІВСЬКА  ТЕПЛОВА ЕЛЕКТРИЧНА СТАНЦІЯ»

Тариф на виробництво теплової енергії  для  ТОВАРИСТВА  З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «ДТЕК СХІДЕНЕРГО»    ВІДОКРЕМЛЕНИЙ ПІДРОЗДІЛ « КУРАХІВСЬКА  ТЕПЛОВА ЕЛЕКТРИЧНА СТАНЦІЯ»   розрахований у відповідності до Методики формування, розрахунку та встановлення тарифів на електричну та (або) теплову енергію, що виробляється на теплоелектроцентралях, теплових електростанціях та когенераційних установках, затвердженої постановою НКРЕКП №991 від 01 серпня 2017 року.

Чинний тариф на виробництво теплової енергії  для  ТОВАРИСТВА З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «ДТЕК СХІДЕНЕРГО»    ВІДОКРЕМЛЕНИЙ ПІДРОЗДІЛ « КУРАХІВСЬКА  ТЕПЛОВА ЕЛЕКТРИЧНА СТАНЦІЯ»,  затверджений  22.10. 2015р.  постановою НКРЕКУ № 2637

Основними причинами зміни тарифу є:

-          підвищення ціни вугілля (з 1 147,81 грн/т без ПДВ до 1 440,73  грн/т без ПДВ), розрахованої на 2018 рік відповідно до Методики формування, розрахунку та встановлення тарифів на електричну та (або) теплову енергію, що виробляється на ТЕЦ, ТЕС та когенераційних установках, затвердженої постановою НКРЕКП від 01.08.2017 №991;

-          виробничі матеріальні витрати, крім витрат на ремонти, проіндексовано на індекс цін виробників промислової продукції, відповідно до Основних прогнозних макропоказників економічного і соціального розвитку України на 2018 рік, схвалених постановою Кабінету Міністрів України від 31.05.2017 №411 «Про схвалення Прогнозу економічного і соціального розвитку України на 2018-2020 роки»;

-          витрати на оплату праці для включення до розрахунку тарифів здійснено з урахуванням середньої заробітної плати в розрахунку на одного штатного працівника, зайнятого в промисловості  Донецької  області, а також з урахуванням основних макропоказників економічного і соціального розвитку України на 2018 рік;

-          підвищення тарифу на технічну  напірну воду  Комунальним підприємством «Компанія Вода Донбасу»   ( з 1,89 грн/м3 без ПДВ до 3,74 грн/м3 без ПДВ) 

Оскільки зазначені фактори формують собівартість виробництва теплової енергії,  для уникнення збитковості при подальшій реалізації   ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДА

sticky text

sticky button