Тарифи Курахівська ТЕС

Повідомлення

На виконання постанови Кабінету Міністрів України від 01 червня 2011 року  № 869 «Про забезпечення єдиного підходу до формування тарифів на комунальні послуги» ДТЕК КУРАХІВСЬКА ТЕС для встановлення тарифу на централізоване водопостачання сформувала та надала до Курахівської міської ради пакет документів з розрахунками тарифу на централізоване водопостачання для потреб споживачів.

Розрахунковий тариф складає:

Виробничі інвестиції складають:

Зауваження та пропозиції щодо розрахунків тарифу на централізоване водопостачання ДТЕК КУРАХІВСЬКА ТЕС приймаються до 11.02.2020 року за адресою: вул. Енергетиків, б. 34., або на електронну пошту kutes-kanc@dtek.com

 

Повідомлення

На виконання постанови Кабінету Міністрів України від 01 червня 2011 року  № 869 «Про забезпечення єдиного підходу до формування тарифів на комунальні послуги» ДТЕК КУРАХІВСЬКА ТЕС для встановлення тарифу на централізоване водопостачання сформувала та надала до Курахівської міської ради пакет документів з розрахунками тарифів  на постачання теплової енергії та постачання гарячої води.

      Розрахунковий тариф  на постачання теплової енергії складає   1129,82  грн/Гкал з ПДВ для всіх категорій споживачів м. Курахове.

      Розрахунковий тариф  на постачання гарячої води складає:

                Зауваження та пропозиції щодо розрахунків тарифу на постачання теплової енергії та постачання гарячої води ДТЕК КУРАХІВСЬКА ТЕС приймаються до 11.02.2020 року за адресою: вул. Енергетиків, б. 34., або на електронну пошту kutes-kanc@dtek.com

 

На виконання постанови Кабінету Міністрів України від 01 червня 2011 року  № 869 «Про забезпечення єдиного підходу до формування тарифів на комунальні послуги» ВІДОКРЕМЛЕНИЙ ПІДРОЗДІЛ  КУРАХІВСЬКА ТЕПЛОВА ЕЛЕКТРИЧНА СТАНЦІЯ ТОВАРИСТВА З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «ДТЕК СХІДЕНЕРГО» (далі ДТЕК КУРАХІВСЬКА ТЕС) для встановлення тарифу на централізоване водопостачання сформувала та надала до Курахівської міської ради пакет документів з розрахунками тарифу на централізоване водопостачання для потреб споживачів.

Розрахунковий тариф складає:

Виробнича собівартість у тарифі складає:

Виробничі інвестиції складають:

Зауваження та пропозиції щодо розрахунків тарифу на централізоване водопостачання ДТЕК КУРАХІВСЬКА ТЕС приймаються до 31.12.2019 року за адресою: вул. Енергетиків, б. 34., або на електронну пошту kutes-kanc@dtek.com

Дата публикації 19.12.2019

 

Протокол відкритого обговорення щодо необхідності встановлення тарифу на виробництво теплової енергії ВІДОКРЕМЛЕНОМУ ПІДРОЗДІЛУ "КУРАХІВСЬКА ТЕПЛОВА ЕЛЕКТРИЧНА СТАНЦІЯ" тов "ДТЕК СХІДЕНЕРГО"

дата публікації: 03.05.19

Рішення виконавчого комітету Про встановлення тарифів на житлово-комунальну послугу з централізованого водопостачання холодної води для населення, бюджетних установ та підприємств усіх форм власності м. Курахове

Протокол відкритого обговорення щодо необхідності встановлення тарифу на виробництво теплової енергії відокремленому підрозділу «Курахівська Теплова Електрична станція» ТОВ «ДТЕК Східенерго»

Оголошення

«На виконання вимог Порядку проведення відкритого обговорення проектів рішень Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, затвердженого постановою від 30.06.2017 № 866,  ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «ДТЕК СХІДЕНЕРГО»    ВІДОКРЕМЛЕНИЙ ПІДРОЗДІЛ         « КУРАХІВСЬКА  ТЕПЛОВА ЕЛЕКТРИЧНА СТАНЦІЯ»   повідомляє, що 21 березня 2018 року о 14:00  у приміщенні  Курахівської міської ради за адресою:  пр. Миру 4 відбудеться відкрите обговорення з питання перегляду тарифу на виробництво теплової енергії  для   ТОВАРИСТВА З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «ДТЕК СХІДЕНЕРГО»    ВІДОКРЕМЛЕНИЙ ПІДРОЗДІЛ « КУРАХІВСЬКА  ТЕПЛОВА ЕЛЕКТРИЧНА СТАНЦІЯ» .

 

               Зауваження та пропозиції по суті питання, що пропонується до обговорення, від    

               фізичних осіб, юридичних осіб та їхніх об‘єднань приймаються до 19 березня  2018 року у     

               письмовому та/або електронному вигляді за адресою:  м. Курахове  вул.Енергетиків 34 ;                                                      

               e-mail:   kutes-kanc@dtek.com

 

Для реєстрації пропозицій (зауважень) просимо зазначати прізвище, ім’я та по батькові особи (для юридичних осіб – повне найменування), що їх подала, та її контактні дані для здійснення зворотнього зв’язку.

Дата розміщення повідомлення  5 березня 2018 р.».

 

Обгрунтування перегляду тарифу на виробництво теплової енергії  для   ТОВАРИСТВА З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «ДТЕК СХІДЕНЕРГО» ВІДОКРЕМЛЕНИЙ ПІДРОЗДІЛ « КУРАХІВСЬКА  ТЕПЛОВА ЕЛЕКТРИЧНА СТАНЦІЯ»

Тариф на виробництво теплової енергії  для  ТОВАРИСТВА  З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «ДТЕК СХІДЕНЕРГО»    ВІДОКРЕМЛЕНИЙ ПІДРОЗДІЛ « КУРАХІВСЬКА  ТЕПЛОВА ЕЛЕКТРИЧНА СТАНЦІЯ»   розрахований у відповідності до Методики формування, розрахунку та встановлення тарифів на електричну та (або) теплову енергію, що виробляється на теплоелектроцентралях, теплових електростанціях та когенераційних установках, затвердженої постановою НКРЕКП №991 від 01 серпня 2017 року.

Чинний тариф на виробництво теплової енергії  для  ТОВАРИСТВА З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «ДТЕК СХІДЕНЕРГО»    ВІДОКРЕМЛЕНИЙ ПІДРОЗДІЛ « КУРАХІВСЬКА  ТЕПЛОВА ЕЛЕКТРИЧНА СТАНЦІЯ»,  затверджений  22.10. 2015р.  постановою НКРЕКУ № 2637

Основними причинами зміни тарифу є:

-          підвищення ціни вугілля (з 1 147,81 грн/т без ПДВ до 1 440,73  грн/т без ПДВ), розрахованої на 2018 рік відповідно до Методики формування, розрахунку та встановлення тарифів на електричну та (або) теплову енергію, що виробляється на ТЕЦ, ТЕС та когенераційних установках, затвердженої постановою НКРЕКП від 01.08.2017 №991;

-          виробничі матеріальні витрати, крім витрат на ремонти, проіндексовано на індекс цін виробників промислової продукції, відповідно до Основних прогнозних макропоказників економічного і соціального розвитку України на 2018 рік, схвалених постановою Кабінету Міністрів України від 31.05.2017 №411 «Про схвалення Прогнозу економічного і соціального розвитку України на 2018-2020 роки»;

-          витрати на оплату праці для включення до розрахунку тарифів здійснено з урахуванням середньої заробітної плати в розрахунку на одного штатного працівника, зайнятого в промисловості  Донецької  області, а також з урахуванням основних макропоказників економічного і соціального розвитку України на 2018 рік;

-          підвищення тарифу на технічну  напірну воду  Комунальним підприємством «Компанія Вода Донбасу»   ( з 1,89 грн/м3 без ПДВ до 3,74 грн/м3 без ПДВ) 

Оскільки зазначені фактори формують собівартість виробництва теплової енергії,  для уникнення збитковості при подальшій реалізації   ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «ДТЕК СХІДЕНЕРГО»    ВІДОКРЕМЛЕНИЙ ПІДРОЗДІЛ « КУРАХІВСЬКА  ТЕПЛОВА ЕЛЕКТРИЧНА СТАНЦІЯ»   має намір переглянути тариф на виробництво теплової енергії.

 

Відповідно до розрахунку тариф на виробництво теплової енергії  для    ТОВАРИСТВА  З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «ДТЕК СХІДЕНЕРГО»    ВІДОКРЕМЛЕНИЙ ПІДРОЗДІЛ « КУРАХІВСЬКА  ТЕПЛОВА ЕЛЕКТРИЧНА СТАНЦІЯ»   матиме розмір згідно з наведеною таблицею:

 

Тариф на виробництво теплової енергії

     

без ПДВ

Найменування  показників

Од.
виміру

Діючий
тариф на т/ен, без ПДВ

Прогнозний розрахунок тарифу на т/ен на 2018р., без ПДВ

Відх.

+/-

%

Тариф на виробництво т/ен

грн/Гкал

359,43

545,40

+185,97

 

 

 

Дата розміщення повідомлення  5 березня  2018 р.»

 

 

До уваги мешканців міста Курахове, керівників бюджетних організацій та підприємств усіх форм власності

Відокремлений підрозділ курахівська теплова електрична станція товариства з обмеженою відповідальністю «ДТЕК СХІДЕНЕРГО» доводить до  Вашого відома, що для підвищення якості надання житлово-комунальних послуг, приведення тарифів до економічної обґрунтованості, у зв’язку  з підвищенням мінімальної заробітної плати, підвищенням тарифу на покупну  воду,  підвищенням тарифу на електроенергію, збільшення вартості  матеріалів буде введений в дію тариф  на  послугу з централізованого водопостачання для населення, бюджетних установ та підприємств всіх форм власності.

Всі зауваження та пропозиції приймаються від фізичних та юридичних осіб у письмовій формі протягом 14 календарних днів на адресу:  ВІДОКРЕМЛЕНИЙ ПІДРОЗДІЛ КУРАХІВСЬКА ТЕПЛОВА ЕЛЕКТРИЧНА СТАНЦІЯ ТОВАРИСТВА З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «ДТЕК СХІДЕНЕРГО» , м. Курахове, вул. Енергетиків, буд.34,  3-53-59.

 

Згідно наказу Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України від 30.07.2012 року № 390 ( за ред. Від 08.09.2017 року) «Про затвердження Порядку доведення до споживачів інформації про перелік житлово-комунальних послуг, структуру цін/тарифів з обґрунтуванням її необхідності та про врахування відповідної позиції територіальних громад» ВІДОКРЕМЛЕНИЙ ПІДРОЗДІЛ КУРАХІВСЬКА ТЕПЛОВА ЕЛЕКТРИЧНА СТАНЦІЯ ТОВАРИСТВА З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «ДТЕК СХІДЕНЕРГО» (далі ДТЕК КУРАХІВСЬКА ТЕС) повідомляє споживачів м. Курахове  про намір встановлення тарифу на централізоване водопостачання.

Основною причиною необхідності перегляду діючого тарифу постачання питної холодної води для споживачів м. Курахове є підвищення Комунальним підприємством «Компанія «Вода Донбасу»  для ДТЕК КУРАХІВСЬКА ТЕС вартості води для подальшої обробки на питну воду на фільтрувальній станції з 0,66 грн за куб. м. до 3,46 грн за куб.м. без врахування ПДВ з  04.09.2017 року.

Діючий тариф для ДТЕК КУРАХІВСЬКА ТЕС на комунальну послугу з централізованого постачання холодної води погоджений рішенням виконавчого комітету Курахівської міської ради від 23.03.2011 року № 79 до теперішнього часу не переглядався та не підвищувався. 

 

Діючи тарифи на поставку теплової енергії:
Для населення 606,88 грн/Гкал
Для бюджетних споживачів 607,33 грн/Гкал
Для релігійних організацій 607,33 грн/Гкал
Для інших споживачів

607,33 грн/Гкал

 

 

Структури діючих одноставкових тарифів для населення  з урахуванням податку на додану вартість складають:

Елементи тарифу Централізоване опалення Централізоване постачання гарячої води, грн/куб м
грн/Гкал доля % грн/м кв. доля % з рушникосушником без рушникосушника
Разом, у т.ч.: 613,9 100,00% 18,61 100,00% 38,74 100,00% 35,37 100,00%
паливна складова 446,14 72,67% 13,52 72,65% 26,13 67,45% 23,71 67,03%
решта без паливної складової 167,76 27,33% 5,09 27,35% 12,61 32,55% 11,66 32,97%

 

Структури діючих одноставкових тарифів  для бюджетних споживачів з урахуванням податку на додану вартість складають:

Елементи тарифу Централізоване опалення Централізоване постачання гарячої води
грн/Гкал доля % грн/куб.м. доля %
Разом, у т. ч.: 607,33 100,00% 35,35 100,00%
паливна складова 446,14 73,46% 24,30 68,74%
решта без паливної складової 161,19 26,54% 11,05 31,26%

 

Структури діючих одноставкових тарифів для інших споживачів з урахуванням податку на додану вартість складають:

Елементи тарифу Централізоване опалення Централізоване постачання гарячої води
грн/Гкал доля % грн/куб.м. доля %
Разом, у т. ч.: 607,33 100,00% 35,35 100,00%
паливна складова 446,14 73,46% 24,30 68,74%
решта без паливної складової 161,19 26,54% 11,05 31,26%

 

Кошти, враховані при встановленні діючого тарифу

 

 

sticky text

sticky button